Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velika zabava-download programa,igrica,muzike,filmova...
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 HLGuard Poboljsanja!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj poruka : 660
Godina : 30
Lokacija : Republika Srpska
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

HLGuard Poboljsanja! Empty
PočaljiNaslov: HLGuard Poboljsanja!   HLGuard Poboljsanja! I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 2:06 pm

Khm , vec je opsta poznata cinjenica da se uskoro blizi ljetni raspust , i da uskoro postajemo , mnogo ozbiljniji server , i vrijeme je da okrenemo novu stranicu u vezi svega , zaponcimo prvo sa organizacijom novog HLGuard Public-a , ovako slijedece stvari , prijeti adminu , opomenete ga , kick , druga opomena ban od 30-120 mint , vrati se slijedeci put i dalje nemiran , ban na 1440 mint , o5 bezobrazan blacklist , svaki put ga ugledate perma ban ide , znaci ovo podrazumjeva na sve zive prijetnje koje moze uputiti pristunom ne prisutnom adminu bilo sta , lupam neko prijeti da ceme istuci itd hajmo kick pa ova procedura koju sam maloprije naveo , onda admini sa publica na forumu hocu da vidim kako ne spamaju forum i da umjesto toga pisu nesto korisno a ne da nabijaju postove...Znaci ozbiljnosti malo , nabijajte postove u igrama , i Saletov i krletov kutak a ostalo bez spama i opominjite ostale clanove u vezi toga ....
Psycho i ja smo razmisljali od jednoj extra ideji i ovim putem cu obavjsetiti sve admine na serveru , i van njega buduce admine itd ... Psycho ne napusta hlguard-servers.com , naprotiv on ce pomoci zajedno sa fatalom da prosirimo ovaj vec nash khm 5 mjeseci star community (ako ne i vishe) , Otvorit ce HLGuard Public Beta (Sadasnji HLGuard Public ce biti alpha) , ovim se desava slijedeca stvar Psycho , BulletProof , i ja postajemo globalni head admini tj , mi smo head admini HLGuard-a uopste , znaci zamolio bih zbog ovoga odredjenu dozu postovanja prema nama na svim serverima ! Znaci ti si i dalje tamo glavni zajedno samnom . S tim sto sam ja head na svim serverima kao sto je i Psycho i Bulletproof , zato sto mi mozemo bolje rjesiti odredjene probleme od vas ostalih itd ... Da josh napomenem da cemo ja i bulletproof , imati sve accsese u vezi servera i nas pitajte slobodno pitanja sto se tice bilo cega i menadzmenta ...
Bulletproof , mozda mnogi od vas nisu svjesni ali ovaj momak je meni dosta pomagao oko publica , clan wara i v2 HLGuarda ... Prema nekom planu on ce dici takodje na kraju skolske godine DeathMatch server i on ce sam da stvori tamo sebi nezavisan admin tim kao sto ce i psiho imati svoj na beti , kao sto i mi imamo na alphi i oni nam se nece mjesati sto se toga tice , kao ni mi njima .
Clan War cemo svi mi zajedno da radimo , dicemo josh 1 tokom lige , da nam pomaze u brzoj realizaciji nje . A onda cemo oboriti ovaj trenutni i nastaviti sa ovim drugim (koji ce biti hostovan kod KGB-a - smanjit cemo latency time itd ...)
Da rezimiramo sve znaci uskoro nash community ce da bude drasticno promijenjen i povecan , time dobijamo novu ljestvicu na ranku postovanja znaci otp ce ici ovako :
Bulletproof, Psycho,0.g[eE] i Senseless ce odrzavati ftp-ove , i biti Generalni Headovi.
Bulletproof ce imati svoje head admine i admin tim koji stoji iza njih na svom serveru (HLGuard DeathMetch)
takodje ce se na Psy-ovom serveru stvari odvijati ovako (imat ce svoj tim , head admien itd ...) - HLGuard Public Beta
Senseless tj ja cu imati kotrolu nad Alphom zajedno sa Ogijem , i mi cemo imati ovaj sadasnji admin tim s time sto cemo morati uvesti neke promjene zbog neozbiljnosti samih admina , tj ima da vas stegnemo da ne disete normalno haha ... Jer ipak mi postajemo sada ozbiljan community i nema vishe zajebavanja oko bilo chega ....
Slijedece na dnevnom redu jeste ozbiljno organizovana liga i ona se u potpunosti mora realizovati kako je planirano ... Ne ocekujem mini admine kao i ostale da se org oko sklapljanja pravila mjesta itd , ali ce biti nedopustivo da oni ne ucestvuju kao same sudije u ovoj ligi ... Te admine cu ja navesti nekom drugom prilikom !
Posljednja tacka ovog mog vec dosadnog texta svima predpostavljam je ... Raspored slijedecih servera ... Znaci Serveri ce biti rasporedjeni ovako ....


HLGuard Public Alpha - Sa 32 slota , 1 rezervisan za admine , kada je server pun ide redirekcija na Betu
HLGuard Public Beta - 24 slota , sa rezervisanim mjestom za admine koje ce Psycho odrediti kao i redirekcija na koji Psycho odredi (Najvjerovatnije DeathMatch)
HLGuard DeathMatch - 18 ili 24 slota , uglavnom BulletProof ce sve to da sredi pocetkom raspusta , njegova redirekcija ide na ClanWar
HLGuard ClanWar , e ovo je vec khm skakljiva tema oko vlasnistva , bice slijedeci nivo organizacije , bira se tacno 10 admina na ClanWar-u ostali se svi brisu , i najaktivniji ostaju sa tim privilegijama da budu admini !
Naravno sredit cemo da bude na komandu "/server" da se prikazu sva cetiri servera i da imamo tu mogucnost da se igrac prebaci na zeljeni server ... ClanWar je posljednji na redirect listi , znaci Alpha puna igrac redirected na Betu , Beta puna igrach redirected na DeathMatch, DM pun igrach redirected na ClanWar , sto se tice clan wara rezervacija , server se automatski cisti , stavlja se odg password javlja se ljudima itd ... ljudi ulazi itd ...
ClanWar server stoji odkljucan sve do sat vremena prije odigravanja zakazanog mecha , zaduzeni admin javlja teamleadirma password da bi se mogli zagrijavati itd ... Na 10 mint prije pocetka mecha , HLTV dolazi na server i pocinje sa snimanjem itd ...

I konacno da napisem stvar u vezi Forum , admin tabla ce ostati ista svi ce admini moci da diskutuju u vezi svega na 1 om mjestu , da se svi slazemo oko nekih krupnijih promjena , u Admin Tabli ce biti dodana 3 slijedeca boarda "Alpha" "Beta" "DeathMatch" "ClanWar" odredjene grupe ce biti napravljene i to ce biti editovano od strane Head Admina (Vrhovnih) ...


Ovo je obavjestenje u vezi svega sto ce se desiti preko ljetnog raspusta ... To je to ... Postajemo profi serveri , i to je opsta cinjenica svega ovoga , ako nemate sta pametno prokomentarisati molio bih da to i ne radite !

Hvala mnogo na ulozen trud na ovom serveru , nadam se da cemo uspjeti u realizaciji ove ideje , i da cemo mnoge probleme rjesiti zajedno i stvarno zelim da vam kazem da smo bili fenomenalni i da se nadam da cemo za par mjeseci biti mnogo poznatiji nego sto smo sad , na Balkanu Uopste pa cak i u svijetu , otklonit cemo mane i veceras ili tokom noci se izvrsavaju poslj radovi u vezi redirekcije servera tako da cemo sutra ocekivati novi HLGuard Servers Public , sa svim novim dzidza mizdama i extra latencyom ... Hvala vam puno, bez vas ne bi mogli sve ovo da realzujemo haha

0.g[eE],Senseless
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.bigforumpro.com
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj poruka : 660
Godina : 30
Lokacija : Republika Srpska
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

HLGuard Poboljsanja! Empty
PočaljiNaslov: Re: HLGuard Poboljsanja!   HLGuard Poboljsanja! I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 2:14 pm

samo da napomenem da cu ja i na beta Serveru i DM-u biti full admin mozda i head!
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.bigforumpro.com
Kristijan_
Administrator
Administrator
Kristijan_


Broj poruka : 569
Godina : 30
Lokacija : Bijeljina
LoL : lol
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

HLGuard Poboljsanja! Empty
PočaljiNaslov: Re: HLGuard Poboljsanja!   HLGuard Poboljsanja! I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 3:21 pm

Ok ali mozda tema nije prikladna za obavjestenja jer nije ovo www...

Moram priznati da se ovdje nemoze bas snaci nalupali ste nesto neknjizevno... mozes li ti to lijepo napisati!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HLGuard Poboljsanja! Empty
PočaljiNaslov: Re: HLGuard Poboljsanja!   HLGuard Poboljsanja! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HLGuard Poboljsanja!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabava :: Obavjestenja\Announcements-
Skoči na: