Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velika zabava-download programa,igrica,muzike,filmova...
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Leo Mesi: "Želim da igram na OI"

Ići dole 
AutorPoruka
e[X]Treme
Administrator
Administrator
e[X]Treme


Broj poruka : 447
Godina : 29
Lokacija : Bijeljina
Reputation : 3
Points : 3
Datum upisa : 23.04.2008

Leo Mesi: "Želim da igram na OI" Empty
PočaljiNaslov: Leo Mesi: "Želim da igram na OI"   Leo Mesi: "Želim da igram na OI" I_icon_minitimePet Maj 23, 2008 2:18 am

Leo Mesi: "Želim da igram na OI" 11071787494835ad741b806769616388_bigFudbaler Barselone Lionel Mesi izjavio je da bi voleo da nastupa za reprezentaciju Argenitne na Olimpijskim igrama u Pekingu, što znači da ne bi mogao da igra za klubu u kvalifikacionim utakmicama za Ligu šampiona. "Odluka je na meni, a na Olimpijskim igrama neću imati prilike više da učestvujem. Mislim da čelnici kluba razumeju moju želju i da nećemo imati nikakav konflikt u vezi sa tim", izjavio je Mesi.

Bočni igrač ima samo 20 godina, a nastup na Olimpijskim igrama dozvoljen je onima koji imaju ispod 23 (i još trojica starijih), tako da Barselona ne može sprečiti Mesija da igra.

Mesi je potom dodao da je vrlo uzbuđen i da su mu sagirači u Barseloni i reprezentaciji rekli da je Olimpijada "divna i impresivna i da je vredno biti tamo i uživati".

Leo Mesi je prošao deo mlađih selekcija sa Njuels Old Bojsima, ali je već 2000. godine došao u Barselonu. Za nacionalni tim Argentine odigrao je 24 utakmice i postigao 7 golova.
Nazad na vrh Ići dole
 
Leo Mesi: "Želim da igram na OI"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabava :: Sport-
Skoči na: