Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velika zabava-download programa,igrica,muzike,filmova...
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako unzip?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
F4LKON
Moderator
Moderator



Broj poruka : 32
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 26.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeSre Maj 28, 2008 11:03 am

Skinuo sam igru huntid unlimited ovde iz 5 delova i kako sad da je in stal kad idem unzip svaki od tih 5 filova je isti i mb i naziv i kad stavljam ide uvek onaj koji je zadnji stavljen kad im promenim ime stavi al ne mogu da instal uopste ne kontam ovaj rapid?
Nazad na vrh Ići dole
Kristijan_
Administrator
Administrator
Kristijan_


Broj poruka : 569
Godina : 30
Lokacija : Bijeljina
LoL : lol
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeSre Maj 28, 2008 11:45 am

jooj brate to ti je jebeno ... moras uzeti sve one partove jedan kod drugog i onda 1. raspakujes i kad ti se otvori 1 folder ja sam ga stavljao opet u RAR i onda ga otvorim pa sve ikonice sa instalom instaliras ... uglavnom jedva sam skontao ali nisam bas najbolje zapamtio! jbg pokusavaj onako kako sam ti rekao...
Nazad na vrh Ići dole
F4LKON
Moderator
Moderator



Broj poruka : 32
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 26.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:18 am

Nisam skontao kako mozes li malo pojednostaviti?
Nazad na vrh Ići dole
0geE
Administrator
Administrator
0geE


Broj poruka : 660
Godina : 30
Lokacija : Republika Srpska
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:53 am

ja te nerazumijem ni sta hoces da kazes kada skines sve partove udjes u prvi i kliknes na njega unutra! ja sam evo upravo danas skinuo zadnji 7part i pokrenuo normalno!
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.bigforumpro.com
Kristijan_
Administrator
Administrator
Kristijan_


Broj poruka : 569
Godina : 30
Lokacija : Bijeljina
LoL : lol
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:56 am

Kad skines sve partove u ovom slucaju 7 ides na prvi i desnim klikom excract here i onda mi moras reci sta ti se pojavi! i screenshot bi bilo pozeljno!
Nazad na vrh Ići dole
F4LKON
Moderator
Moderator



Broj poruka : 32
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 26.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeČet Maj 29, 2008 3:25 pm

Nista unzpip 1 stavi mi ga u folder koji sam oderdio i onda ima file zove se kao igra i otvorim tu imaju da fila e sad kad podjem ostale u taj isti folder nece jer su svi filovi isti i pokusao sam da menajm imena ubacim ih al nista i ima 5 delova ne 7 zive hunting unlimited
Nazad na vrh Ići dole
Kristijan_
Administrator
Administrator
Kristijan_


Broj poruka : 569
Godina : 30
Lokacija : Bijeljina
LoL : lol
Reputation : 0
Points : 0
Datum upisa : 22.04.2008

Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitimeČet Maj 29, 2008 3:28 pm

Desilo se i meni ali daj screen da ti pomognem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako unzip? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako unzip?   Kako unzip? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako unzip?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se kaze u svetu,a kako u Bosni
» Kako zakazati CW!
» Kako biti nepristojan na sahrani!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabava :: Predlozi & Ideje/Suggestions-
Skoči na: